اينم شماره حساب براي اون دوستاني كه خواستند 0103344461003 سيباي ملي به نام ياسمن رمضاني يا شماره كارت شصت سی و هفت. نود و نه سیزده. هشتاد و نه سی. هشتاد و شش هشتاد و نه -فقط محبت كنيد اگه پولي ريختيد حتما كامنت بزاريد كه بدونم بايد به كدوم خانواده بدم... ممنون.

شمارشگر

بايگانی

#حال_پوستتون_چطوره

با برند مورد (murad) تقریبا یک سال و نیم پیش آشنا شدم بواسطه کپسول های بی نظیر خوراکیش برای جوان سازی پوست…. تقریبا دو ماه پیش به هوراد رفتم جایی که محصولات آیوما و دکتر مورد رو که آمریکایی هست عرضه میکنن شو رومی زیبا با سیستمی متفاوت از هر جای دیگه ای که تا حالا دیده بودم. پوستتون با دستگاه اسکن میشه، تا چند لایه زیر پوست آنالیز میشه و بعد سیستم کرم های مورد نیاز پوستتون رو پیشنهاد میکنه و شما بدون این که ساعتها در صف انتظار مطب مونده باشین یا تردیدی در انتخاب پزشک متخصص داشته باشید توسط یک سیستم کامپیوتری بی نظیر چک میشین و حالا با توجه به آنالیز پوست و نسخه پیشنهادی دستگاه، کرمتون رو انتخاب می کنید … خبر خوب این که هوراد از دوازده آذر این کار رو به صورت رایگان انجام میده و هر ٣٠٠ هزار تومان خرید ۵٠ هزارتومان تخفیف داره و دیگه این که همراه خریدتون کلی اشانتیون و گیفت میگیرین و ضمنا اگه تو آیینه هوراد یه سلفی بگیرین و با #حال_پوستتون_چطوره به اشتراک بگذارید جایزه هم میگیرید.
آدرس : خ شریعتی بالاتر از پل رومی جنب پمپ بنزین ساختمان نگین الهیه طبقه اول شماره تماس ٢٢٢٠٧۴٠٠
#هورادشوروم
#حال_پوستتون_چطوره
#دکترمورد
#شبنم_شاهرخی
#آیوما

نظر بدهيد

ايميل (خصوصی خواهد ماند) (الزامی)
وب سايت

 

 

شما می توانيد از اين تگهای Html استفاده کنيد

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>